Skip to main content
Protected by Copyscape

Dr.Vigan Vokshi: 24 orë kujdestari dhe pagesa zero


Vigan Vokshi, Dr.Vigan Vokshi,Kujdestaria, QKUK, Kukdestarite nuk po paguhen, Kujdestaria


24 orë kujdestari në Urologji dhe pagesa zero. Kështu shkruan në profilin e tij në Facebook Dr.Vigan Vokshi. 

Ai thotë se ka mbajtur kujdestari 24 orë gjatë vikendit duke bërë punë në Repart, Emergjencë, Konsultime në reparte tjera dhe ndodh që as 30 minuta të mos ketë pushim dhe krejt këto bien mbi supet e specializantit. 

I gjithë ky mundim në fund vlerësohet me pagesën zero plus 25 euro shpenzime vetanake. Me të vërtetë shtet tmerr jemi përfundon reagimin Dr.Vigan Vokshi.

Për më shumë lexoni postimin e tij të plotë

#24h kujdestari ne #Urologji gjate vikendit, #2h rruge Peje-Pr (kthyese) me rrezikshmeri ne vozitje i bjen #26h , pune ne repart, emergjenc, plus konsultime ne reparte tjera, ndodh as 30min mos me pas pushim brenda 24h, krejt keto mbi baren e specializantit, i gjithe ky mundim ne fund pagesa  #zero€ + 25€shpenzime vetanake...

Me te vertete shtet tmer jemi !!!


Lexo edhe: Pse nuk duhet të specializoni në QKUK-Prishtinë?


Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon Gazetën Shëndeti dhe kritikën tonë. Ndihmoje Gazetën Shëndeti - Mbështete median e pavarur kombëtare. Bëni donacion ose klikoni në reklama sepse me këtë mundësoni që kjo Gazetë të qëndroj online.


Reklama
loading...
Lexo edhe:

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Shqiptarja përfundon mjekësinë me notë 10, Gjermania do ta marrë në punë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Skandaloze: Injeksionet dhe infuzionet që shkruhen në Ordinanca private po administrohen në ambulanta shtetërore

Njihuni me shkencëtarin shqiptar të neurologjisë në SHBA

Keni variçe në këmbë? Përdorni këto metoda për uljen e tyre

Ja kush ishte Kirurgu i parë shqiptar në Kosovë

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Të jesh mjek, mësues, profesor, gjykatës, inxhinier në Kosovën tonë!!!

Ja pse Vitamina B12 është e rëndësishme për organizmin tuaj!

Këtë vit do të hapen dy konkurse për specializime në QKUK

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Pacientët po shkojnë në Mjekësi Familjare jo për kontrollë por për Diklofen, Dexason dhe Diazepam

Ja kush ishte Kirurgu i parë shqiptar në Kosovë

Shqiptarja përfundon mjekësinë me notë 10, Gjermania do ta marrë në punë

Mungesë e madhe e Specializantëve në QKUK

Kirurgu shqiptar ndër 100 Kirurgët më të mirë të botës

Ja sa orë duhet të presin pacientët mjekun në vendet tjera në botë

Skandaloze: Injeksionet dhe infuzionet që shkruhen në Ordinanca private po administrohen në ambulanta shtetërore

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Klinika ku punojnë 7 shqiptarë të Kosovës, ndër 10 klinikat më të mira në Gjermani për trajtimin e infarktit trunor

Ja kush ishte Kirurgu i parë shqiptar në Kosovë