Skip to main content
Protected by Copyscape

Ftesë publike nga Gazeta Shëndeti për ju ndjekës/e të dashur/a
Tani Gazeta Shëndeti nga shumica e lexuesëve po konsiderohet si "Engjulli mbrojtës" i Mjekut, Infermierit dhe Pacientit. 

Një pjesë e madhe e ndjekësve tanë kanë shkruar se Gazeta Shëndeti ka bërë revolucion në degën e gazetarisë në trojet shqiptare ku shkruajnë se me mjaft dinjitet po e mbron të drejtën e Mjekut, Infermierit dhe Pacientit.

Në emailin tonë dhe poshtu në inboxin e faqes në Facebook kanë arritur me qindra mesazhe mbështetëse për Gazetën Shëndeti dhe kjo na bën krenarë që e vërteta më në fund po vlerësohet nga masa e gjërë.

Ka pasur edhe situata të pakëndshme ku kemi marrur edhe kërcënime nga njerëz dhe mediume të ndryshme në emailin dhe inboxin e faqes në Facebook të Gazetës Shëndeti poashtu edhe sulme kibernetike të ndryshme të cilat kemi arritur t'i eliminojmë. Sulmet pothuajse janë të përditshme por ne nuk do të ndalemi që t'a themi të vërtetën pamarr parasysh pasojat që mund t'i kemi si redaksi. 

Ne i  ftojmë ndjekësit e Gazetës Shëndeti, personelin shëndetësor dhe gjithë të tjerët që nëse vëreni ndonjë shkrim tendencioz në media dhe portale kundër personelit shëndetësor dhe kundër Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, Spitaleve dhe gjithë Qendrave tjera shendetesoe në Republiken e Kosovës dhe trojet tjera shqiptar dhe mendoni që ky lajm është i pavërtetë ju lutemi të na e dërgoni në adresën e redakisisë sonë.

Ne si redaksi do t'a analizojm dhe verifikojm dhe nëse konstatojmë se është lajm i pavërtetë dhe tendencioz kundër personelit shendetesor atëherë do ta demantojm publikisht me argumente të sakta dhe të verifikuara ashtu siç e kemi bërë edhe në shumë lajme tjera tendencioze.

Poashtu çdo sukses profesional të çdo Mjeku, Infermieri dhe çdo shkrim apo punim mjekësor, ligjeratë, këshilla shëndetësore etj ju lutemi që t'a lajmëroni në Faqen tonë në Facebook ose në emailin tonë zyrtar.

Gazeta Shëndeti po rritet vazhdimisht dhe po rritemi me ju ndjekës të dashur. 

loading...

Lexo edhe:

Postimet e fundit

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Në QKMF-në e Gjakovës mund të shihni gjithçka madje edhe gjoks të ekspozuar

Dr.Hamëz Berisha: Mandej po thojnë rrini në Kosovë!!!!!!!

Kjo është familja e ministrit Uran Ismaili

Alarmante: 2 mjekë Emergjentë dhe një Kirurg braktisin Spitalin Rajonal të Mitrovicës

Doktorët që braktisën vendin, të kënaqur me kushtet në Gjermani

Mjekët tanë janë të mirë: Nuk ka dallim mes sektorit Publik dhe atij Privat në Shëndetësi

A i kanë fajet mjekët që nuk po bëhet koalicioni VV-LDK?

Ja çka bëjnë sindikatat për ligjin e pagave

Ja kush është trupi i të vdekurit i cili po qëndron në QKUK që 8 ditë

Terapia 3D po vazhdon në Qendrat e Mjekësisë Familjare dhe Urgjencë

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Alarmante: 2 mjekë Emergjentë dhe një Kirurg braktisin Spitalin Rajonal të Mitrovicës

Kirurgët vazhdojnë t'a braktisin QKUK-në - kësaj here dy përnjëherë

Në QKMF-në e Gjakovës mund të shihni gjithçka madje edhe gjoks të ekspozuar

Dalin pagat e dhjetorit, tronditen mësuesit, mjekët e policët

Ja çka po bëjnë pacientët me Urgjencën dhe Emergjencën!

Dr.Hamëz Berisha: Mandej po thojnë rrini në Kosovë!!!!!!!

Kjo është familja e ministrit Uran Ismaili

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Doktorët që braktisën vendin, të kënaqur me kushtet në Gjermani

Nga 1 janari paga më të larta për 10 për qind në arsim dhe shkencë

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit

Klinika ku punojnë 7 shqiptarë të Kosovës, ndër 10 klinikat më të mira në Gjermani për trajtimin e infarktit trunor

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat