Skip to main content
Protected by Copyscape

Mos i vlerësoni mjekët si terroristShkruan: Dr.Sylejman Topalli

Mos i vlerësoni mjekët si terrorist ju lutem.Mos i rrahni në vende të punës.Ne jemi fëmijët tuaj që u rritëm dhe u shkolluam me shumë sfida.Ne shpëtuam mbi dy milion njerëz të mos sëmuren nga sëmundjet ngjitëse të cilat dikur desh e çfarosën këtë popull.Ne ishim në lufte bashk me ju.Ne u masakruam nga kriminelet serb..Ne punojmë për ju nate e dite.Ne qendrojme kembe deri 7 ore per te shpetuar nje jete apo dy jete ne gjinekologji.Edhe ne jemi njerez si ju.Ne jemi gjaku juaj.Kursena prej dhunes kursena prej ofendimeve te pa baza.Mos i nxitni njerezit te na sulmojne.Edhe ne kemi shpirt si ju.Ne jemi femijet tuaj o populli im.Mos i perbuzni kaq shume sepse çdo gje qe perbuzet mbetesh pa te.Prej kujt te mbrohen mantbardhet.A ka kuptim te mbrohen nga populli te cilit i takojne.Mjeket tane rrespektohen shume kudo ne Evrope dhe Bote: dr.Ferid Murati,Nobelist,USa dr.Fatmir Dalladaki dr.Safet Beqiri Gjermai,dr.Ramadan Jashari Belgjike e plot mjek te tjere ne piedestalin e Mjekesise Boterore.Rrespektoni ju lutem.Keni pak meshire ndaj tyre.Ne jemi me ju dhe do te jemi sa te jete njerezimi.

Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon Gazetën Shëndeti dhe kritikën tonë. Ndihmoje Gazetën Shëndeti - Mbështete median e pavarur kombëtare. Bëni donacion ose klikoni në reklama sepse me këtë mundësoni që kjo Gazetë të qëndroj online.


Reklama
loading...
Lexo edhe:

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Specializantët bëjnë thirrje për mjekët e rinjë që të ikin drejt Gjermanisë

Edhe një Kirurg i suksesshëm në Gjermani

Gjermani: profesioni i mjekut më i paguar, paga shkon deri 120 mijë euro në vit

Profesionet më të ndërlikuara dhe më të vështira në botë

SHSKUK dënon ashpër sulmin e mbrëmshëm ndaj Dr.Bujar Gashi

Pse Oda e Mjekëve nuk reagon ndaj deklaratës së Milaim Zekës?

Dhunon mjekun, arrestohet 32 vjeçari

17 orë pa ndërprerje! Kardiokirurgu shqiptar realizon operacion të rrallë në Londër

LIGJI PËR PAGA NË SEKTORIN PUBLIK, NUK PO I GËZON TË GJITHË

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Kurti paralajmëron mjekët : O privat o në të shtetit

Sot më shumë çmohen botoxet e analfabetët sesa të bësh 30 vite shkollim

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Specializantët bëjnë thirrje për mjekët e rinjë që të ikin drejt Gjermanisë

Specialisti i Reumatologjisë që ka diplomuar dy herë në Mjekësi

Sulmi qyqar ndaj Dr.Sefedin Fazliut i cili është një doktor shembullor

Ja çka do të ndodh nëse nuk fillon zbatimi i ligjit për paga

Ja nga cili muaj do të zbatohet ligji për paga në sektorin publik

Edhe një Kirurg i suksesshëm në Gjermani

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit

Klinika ku punojnë 7 shqiptarë të Kosovës, ndër 10 klinikat më të mira në Gjermani për trajtimin e infarktit trunor

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat