Skip to main content

Dr.Gazmend Bojaj në mesin e 100 mjekëve më të mirë të familjes në botëSukseset e mjekëve shqiptarë të Kosovës nuk kanë të ndalur. Arritjet e tyre profesionale po përhapen në përmasa edhe më të gjëra kombëtare dhe ndërkombëtare shkruan Gazeta Shëndeti. 

Dr.Gazmend Bojaj në mesin e 100 mjekëve më të mirë të familjes në botë. Shoqata Ndërkombëtare e Profesionistëve të Lartë (IAOTP) e ka vlerësuar Dr.Gazmend Bojën, punën dhe sakrificën e tij profesionale në përparimin e mjekësisë dhe shëndetësisë ku është vendosur fuqishëm në mesin e 100 mjekëve më të mirë të familjes në botë për vitin 2019.

Kënaqësi e madhe për të qenë në mesin e 100 mjekëve më të mirë të familjes në botë për vitin 2019 ka shkruar në profilin e tij në Facebook Dr.Gazmendi ku edhe ka bashkangjitur foton me emailin përkatës. Mjekët që tashmë kanë bërë listën vjetore të Mjekëve DCA Top 100, njihen për arritjen e një shkalle të lartë të njohjes së kolegëve dhe arritjeve profesionale. TOP 100 DOKTOR FOR P FORR 2019 Shoqata Ndërkombëtare e Profesionistëve të Lartë (IAOTP)./Gazeta Shëndeti.loading...

Lexo edhe:

Postimet e fundit

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

7 mjekë specialistë fillojnë punën në Spitalin Rajonal të Mitrovicës

Prof. Dr. Nexhmi Hyseni - Themelues i Kirurgjisë moderne kosovare

Tri vjet pa specializime në shëndetësi

Analisti serb: Kurti është i rrezikshëm për Serbinë, truri i tij i shpejtë si kompjuteri

Dr.Ibrahim Maliqi: Qeveria Kurti duhet të ketë kujdes, në të kundërtën shpresa vdes bashkë me të

Ja sa do ta ketë Kurti pagën nëse Kushtetuesja e lejon hyrjen në fuqi të Ligjit të pagave

Vetë shteti i detyron mjekët të ikin në Gjermani

Dr.Hatixhe Latifi-Pupovci: Jemi duke përjetuar stres nga e mira

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Ramadani: Tutuni nga koronavirusi pasi të sëmuren mjekët

“Dhurata” e parë nga Kurti, merr vendim t’i ulë pagat që i rriti Haradinaj

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

Dr.Arbër Kutllovci reagon për sulmin ndaj mjekut specializant Dr.Endrit Shala

Tetë të prekur nga meningjiti në Kosovë, ja cilat janë simptomat

Arrestohet mjeku/ Vdes 12-vjeçarja pasi i gjymtuan organin gjenital

Epike: 123 kontrolla mjekësore nga vetëm një doktor dhe dy infermierë brenda një orari të zakonshëm

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Drejtori i QKMF-së së Lipjanit, e tregon të vërtetën e videos, ku një e moshuar priste për ndihmë mjekësore

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit