Skip to main content

Dr.Haxhi Avdyli: nga nesër shumë punë na presin


Neurokirurgu Dr.Haxhi Avdyli ka reaguar për arritjen e marrëveshjes për koalicion në mes VV dhe LDK-së përmes një shkrimi në murin e tij në Facebook.Ai këtë koalicion e quan etapa e re e politikbërjes dhe udhëheqjes në Kosovë.

Ndër të tjera Neurokirurgu uron qytetarët për koalicionin e ri qeveritar që thotë se do të jetësoj vullnetin e tyre. Poashtu doktor Haxhi Avdyli falenderoj qëndrestarët e të dy partive që nuk u zbrapsën në këto 4 muaj por e finalizuan këtë marrëveshje. Në fund mjeku neurokirurg shkruan se nga nesër shumë punë na presin dhe na priftë e mbara, bashkë me ju njerëz të vullnetit të mirë përfundon reagimin doktori./Gazeta Shëndeti


Shkrimi i plotë i Neurokirurgut Dr.Haxhi Avdyli

02.02.20 fillon etapa e re politikbërjes dhe udhëheqjes në Kosovë. Urime qytetarëve koalicioni i ri qeveritar që do jetëson vullnetin e tyre. Faliminderit qëndrestarëve të 2 partive që nuk u zbrapsën stuhive regresive në keto 4 muaj por e finalizuan këtë marrëveshje. Nga nesër shumë shumë punë na presin . Na priftë mbara, bashkë me ju njerzë të vullnetit të mirë.
loading...

Lexo edhe:

Postimet e fundit

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Dr. Safet Beqiri - 1955-2020 - Biografia

Vakitë në QKUK

Shuhet Prof. Dr. Safet Beqiri

Drejtori i ShSKUK-së ua ndalon punëtorëve shëndetësorë të kërkojnë pagën jubilare

A do të shkarkohet edhe Bordi Drejtues i SHSKUK-së?

Top të paguarit e Telekomit: Një zyrtar ligjor mori pagë mujore 12.300 euro

Vetë shteti i detyron mjekët të ikin në Gjermani

Ja cili mjek e quan hero zv.kryeministrin e LDK-së

Tri vjet pa specializime në shëndetësi

Qeveria i largon nga puna disa sekretarë të ministrive, i qet në listën tepricë

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Ramadani: Tutuni nga koronavirusi pasi të sëmuren mjekët

“Dhurata” e parë nga Kurti, merr vendim t’i ulë pagat që i rriti Haradinaj

Dr. Safet Beqiri - 1955-2020 - Biografia

Vakitë në QKUK

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

Tetë të prekur nga meningjiti në Kosovë, ja cilat janë simptomat

Arrestohet mjeku/ Vdes 12-vjeçarja pasi i gjymtuan organin gjenital

Epike: 123 kontrolla mjekësore nga vetëm një doktor dhe dy infermierë brenda një orari të zakonshëm

Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë vendos lidhur me konkursin kontravers për Profesor Asistent

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit