Skip to main content

Habit mjeku: Ja si të rrisni penisin për vetëm 10 minuta!


Shumica e meshkujve dëshirojnë që ‘vegla’ e tyre të jetë më e madhe.
Në Britani për shembull, gati gjysma e meshkujve e dëshirojnë një gjë të tillë. Kjo është zbuluar hulumtimet e fundit, raporton “Daily Star”.
Konkretisht, 42 % e meshkujve që morrin pjesë në anketimin e YouGov, janë shprehur se do të donin një penis që të ishte “konsiderueshëm më i madh”.
Teksa hulumtimet e ndryshme kanë treguar se shumë femra shqetësohen për më shumë se sa thjesht madhësia e penisit, një doktor në New York, SHBA, pretendon se mund t’iu rrisë penisin në vetëm 10 minuta.
Dr Norman Rowe, një kirurg plastik nga New York City, ka pohuar se është perfeksionuar në një procedurë që mund të rrisë penisin e meshkujve, në çast.
Sipas Norman, pacientët mund të fitojnë një perimetër të penisit, prej 3.81 centimetrash.
“Ju vini, merrni injeksionin, 20 minuta më vonë largoheni”, ka thënë Norman për “Daily Mail”.
Për të rritur penisin, Norman injekton te gjenitalet e meshkujve gjakun e tyre.
Sipas tij, procedura është relativisht pa dhimbje.
Doktori këshillon që pas procedurës, meshkujt të mos bëjnë seks për dy ditë.
loading...

Lexo edhe:

Postimet e fundit

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Vakitë në QKUK

Dr. Safet Beqiri - 1955-2020 - Biografia

Shuhet Prof. Dr. Safet Beqiri

A do të shkarkohet edhe Bordi Drejtues i SHSKUK-së?

Vetë shteti i detyron mjekët të ikin në Gjermani

Tri vjet pa specializime në shëndetësi

Ja cili mjek e quan hero zv.kryeministrin e LDK-së

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

Alarmante: 60 mjekë specialistë janë të papunë

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Ramadani: Tutuni nga koronavirusi pasi të sëmuren mjekët

“Dhurata” e parë nga Kurti, merr vendim t’i ulë pagat që i rriti Haradinaj

Vakitë në QKUK

Dr. Safet Beqiri - 1955-2020 - Biografia

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

Tetë të prekur nga meningjiti në Kosovë, ja cilat janë simptomat

Arrestohet mjeku/ Vdes 12-vjeçarja pasi i gjymtuan organin gjenital

Epike: 123 kontrolla mjekësore nga vetëm një doktor dhe dy infermierë brenda një orari të zakonshëm

Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë vendos lidhur me konkursin kontravers për Profesor Asistent

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit