Skip to main content
Protected by Copyscape

Përmbajtja


   
  loading...

  Lexo edhe:

  Postimet e fundit

  Postime e popullarizuara gjatë një jave

  Në QKMF-në e Gjakovës mund të shihni gjithçka madje edhe gjoks të ekspozuar

  Dr.Hamëz Berisha: Mandej po thojnë rrini në Kosovë!!!!!!!

  Kjo është familja e ministrit Uran Ismaili

  Doktorët që braktisën vendin, të kënaqur me kushtet në Gjermani

  Mjekët tanë janë të mirë: Nuk ka dallim mes sektorit Publik dhe atij Privat në Shëndetësi

  Alarmante: 2 mjekë Emergjentë dhe një Kirurg braktisin Spitalin Rajonal të Mitrovicës

  A i kanë fajet mjekët që nuk po bëhet koalicioni VV-LDK?

  Ja çka bëjnë sindikatat për ligjin e pagave

  Ja kush është trupi i të vdekurit i cili po qëndron në QKUK që 8 ditë

  Sulmohet me eksploziv QMKF-ja në Pejë, tronditen mjekët

  Postime e popullarizuara gjatë një muaji

  Alarmante: 2 mjekë Emergjentë dhe një Kirurg braktisin Spitalin Rajonal të Mitrovicës

  Kirurgët vazhdojnë t'a braktisin QKUK-në - kësaj here dy përnjëherë

  Në QKMF-në e Gjakovës mund të shihni gjithçka madje edhe gjoks të ekspozuar

  Dalin pagat e dhjetorit, tronditen mësuesit, mjekët e policët

  Dr.Hamëz Berisha: Mandej po thojnë rrini në Kosovë!!!!!!!

  Kjo është familja e ministrit Uran Ismaili

  Doktorët që braktisën vendin, të kënaqur me kushtet në Gjermani

  Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

  Ja çka po bëjnë pacientët me Urgjencën dhe Emergjencën!

  Nga 1 janari paga më të larta për 10 për qind në arsim dhe shkencë

  Postime e popullarizuara që nga fillimi

  6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

  Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

  Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

  Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

  Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

  Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

  Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

  Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit

  Klinika ku punojnë 7 shqiptarë të Kosovës, ndër 10 klinikat më të mira në Gjermani për trajtimin e infarktit trunor

  Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat