Skip to main content

Posts

Glauk Konjufca shkarkon 14 konsuj nëpër ambasada

Recent posts

Drejtori i Policisë: Më shumë se 100 policë kanë probleme serioze shëndetësore

Virusët onkogjenë dhe onkolitikë!

A do të shkarkohet edhe Bordi Drejtues i SHSKUK-së?

10 specialistë të Psikologjisë klinike qe 4 vite të papunë

Institucionet kanë nevojë për shërbime psikologjike

Ja cili mjek e quan hero zv.kryeministrin e LDK-së

Kurti, letër ministrave: Skanoni gjendjen nëpër ministri dhe ma sillni raportin

Qeveria i largon nga puna disa sekretarë të ministrive, i qet në listën tepricë

Qeveria shfuqizon vendimin e Haradinajt për përfitimet e zyrtarëve pas përfundimit të mandatit

Qeveria shkarkon bordin e Telekomit

Vetë shteti i detyron mjekët të ikin në Gjermani

Alarmante: 60 mjekë specialistë janë të papunë

Dr.Halil Krasniqi: Njeriu është aq i vjetër sikur gjendja e enëve të gjakut të tij

Abak - Sinonimet e gjuhës shqipe

Aba - Fjalor i gjuhës shqipe

Abaci - Sinonimet e gjuhës shqipe

Aba - Sinonimet e gjuhës shqipe

Studentët izraelitë zhvillojnë sistemin që nuk të lejon të harrosh fëmijët në makinë

Inteligjenca Artificiale, platforma izraelite Invertex u skanon trupin dhe u tregon masën e veshjeve

Izraelitja Atox Bio studion një ilaç të ri për dëmtimet akute në veshka

Operacionet ortopedike, Izraeli revolucionarizon kirurgjinë përmes inteligjencës artificiale

Ngjarje tmerri në Greqi, mjekët zbulojnë abuzimin seksual tek foshnja e vdekur nga Siria

Këtu janë vajzat më të bukura në botë, kurse numri i lindjeve po bie

Teknologjia izraelite tani mund të zhbllokojë çdo telefon

Tërmeti la pa spital Laçin, banorët: S’dimë ku të kurohemi

‘Dijetari’ Zafir Berisha i pakënaqur me fjalimin e Albin Kurtit në Mynih

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

A është e vërtetë që baballarët janë më të lidhur me vajzat dhe mamatë me djemtë? Psikologët përgjigjen!

Postimet e fundit

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

Vetë shteti i detyron mjekët të ikin në Gjermani

Tri vjet pa specializime në shëndetësi

A do të shkarkohet edhe Bordi Drejtues i SHSKUK-së?

Analisti serb: Kurti është i rrezikshëm për Serbinë, truri i tij i shpejtë si kompjuteri

Dr.Ibrahim Maliqi: Qeveria Kurti duhet të ketë kujdes, në të kundërtën shpresa vdes bashkë me të

Ja sa do ta ketë Kurti pagën nëse Kushtetuesja e lejon hyrjen në fuqi të Ligjit të pagave

Ja cili mjek e quan hero zv.kryeministrin e LDK-së

7 mjekë specialistë fillojnë punën në Spitalin Rajonal të Mitrovicës

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Ramadani: Tutuni nga koronavirusi pasi të sëmuren mjekët

“Dhurata” e parë nga Kurti, merr vendim t’i ulë pagat që i rriti Haradinaj

Nënkryetarja e Kuvendit nga LVV i reagon ashpër Thaçit, ia publikon një foto që s’do të donte ta shihte kurrë

Dr.Arbër Kutllovci reagon për sulmin ndaj mjekut specializant Dr.Endrit Shala

Tetë të prekur nga meningjiti në Kosovë, ja cilat janë simptomat

Arrestohet mjeku/ Vdes 12-vjeçarja pasi i gjymtuan organin gjenital

Epike: 123 kontrolla mjekësore nga vetëm një doktor dhe dy infermierë brenda një orari të zakonshëm

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Drejtori i QKMF-së së Lipjanit, e tregon të vërtetën e videos, ku një e moshuar priste për ndihmë mjekësore

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit