Skip to main content

Posts

Mjegull e ngrica në dy ditët e ardhshme në tërë Kosovën

Protected by Copyscape
Recent posts

Parashikimi i fundit afatgjatë – dimri në Evropë ka mbaruar

Dalin shifrat/ Sa ditë rrinë të shtruar në spital pacientët shqiptarë. Krahasimi me rajonin dhe BE-në

Ish-shefi i Mossad, Tamir Pardo, bashkohet me startapin e kanabisit mjekësor Cann10

Mjekët izraelitë zbulojnë molekulën që mund t'a shpëtonte Stephen Hawking

Bashkohen një avokat dhe një mjek dhe … prodhojnë çokollatën për diabetikët

What Are 10 Types Of Patients From A Doctor’s Point Of View?

Shqetësuese: Kirurgut i vendosin tritol në makinë

Ja çka duhet të dini për vitaminën C ?

Ja cila është simptoma e parë e kancerit të zorrës së trashë

Harxhohen vaksinat kundër gripit, qytetarët i blejnë ato me çmim 12.5 euro

Mjeku Ilir Allkja denoncon: Mjekët e familjes prej vitesh në shërbim të konçesionit të Check-Up

Lajm i madh, mjekët izraelitë thonë se kanë zbuluar ilaçin kundër diabetit

Hetimi për “Sterilizimin”, Koni dëshmon në SPAK: Koncesion korruptiv

Çfarë e shkakton gjakderdhjen e hundëve gjatë dimrit?

Patients Want Doctors To Dress Formal

A i kanë fajet mjekët që nuk po bëhet koalicioni VV-LDK?

Regjistrohet dita pa asnjë lindje në spitalin e Prizrenit

Ja çka bëjnë sindikatat për ligjin e pagave

Why Has Medicine Become Such a Miserable Profession?

Postimet e fundit

Postime e popullarizuara gjatë një jave

Në QKMF-në e Gjakovës mund të shihni gjithçka madje edhe gjoks të ekspozuar

Dr.Hamëz Berisha: Mandej po thojnë rrini në Kosovë!!!!!!!

Kjo është familja e ministrit Uran Ismaili

Alarmante: 2 mjekë Emergjentë dhe një Kirurg braktisin Spitalin Rajonal të Mitrovicës

Doktorët që braktisën vendin, të kënaqur me kushtet në Gjermani

Mjekët tanë janë të mirë: Nuk ka dallim mes sektorit Publik dhe atij Privat në Shëndetësi

A i kanë fajet mjekët që nuk po bëhet koalicioni VV-LDK?

Ja çka bëjnë sindikatat për ligjin e pagave

Ja kush është trupi i të vdekurit i cili po qëndron në QKUK që 8 ditë

Terapia 3D po vazhdon në Qendrat e Mjekësisë Familjare dhe Urgjencë

Postime e popullarizuara gjatë një muaji

Alarmante: 2 mjekë Emergjentë dhe një Kirurg braktisin Spitalin Rajonal të Mitrovicës

Kirurgët vazhdojnë t'a braktisin QKUK-në - kësaj here dy përnjëherë

Në QKMF-në e Gjakovës mund të shihni gjithçka madje edhe gjoks të ekspozuar

Dalin pagat e dhjetorit, tronditen mësuesit, mjekët e policët

Ja çka po bëjnë pacientët me Urgjencën dhe Emergjencën!

Dr.Hamëz Berisha: Mandej po thojnë rrini në Kosovë!!!!!!!

Kjo është familja e ministrit Uran Ismaili

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Doktorët që braktisën vendin, të kënaqur me kushtet në Gjermani

Nga 1 janari paga më të larta për 10 për qind në arsim dhe shkencë

Postime e popullarizuara që nga fillimi

6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë

Të vërtetat e tmerrshme të specializimit në QKUK-Prishtinë

Gabimi i mjekut të përgjithshëm dhe familjar rreth kolikës abdominale dhe kolikës renale

Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut

Studim: Vitamina C në doza të larta shkatërron tërësisht kancerin

Pagat vjetore të Presidentit, Kryeministrit, Kirurgut, Gjyqtarëve dhe Prokurorëve në vendet e ndryshme të botës

Ja deklarata bombastike e Profesorit Afrim Blyta

Dr. Leonard Bytyçi reagon ndaj postimit të Adriatik Kelmendit

Klinika ku punojnë 7 shqiptarë të Kosovës, ndër 10 klinikat më të mira në Gjermani për trajtimin e infarktit trunor

Sjelljet e pacientëve në të shtetit dhe në privat